Jouw website in een nieuw jasje

Een bezoeker van een website neemt in de eerste 5 seconden de beslissing om te blijven of naar een andere website te gaan. Het uiterlijk (jasje) van jouw website is daarom heel belangrijk. Je kunt nog zo’n goede informatie of producten op jouw website aanbieden, maar als het uiterlijk van jouw website niet zorgt voor “een klik” met de bezoeker, dan ben je deze kwijt. Is jouw website toe aan een nieuw uiterlijk dan ben je bij NK-Webdesign op het juiste adres. NK-Webdesign zal de inhoud van jouw huidige website overzetten naar de nieuwe website. De nieuwe website neemt de plaats in van de oude website, de bezoeker van jouw website blijft gewoon naar het bestaande internetadres (www.jouwdomeinnaam.nl) gaan.
Een bezoeker van een website neemt in de eerste 5 seconden de beslissing om te blijven of naar een andere website te gaan. Het uiterlijk (jasje) van jouw website is daarom heel belangrijk. Je kunt nog zo’n goede informatie of producten op jouw website aanbieden, maar als het uiterlijk van jouw website niet zorgt voor “een klik” met de bezoeker, dan ben je deze kwijt. Is jouw website toe aan een nieuw uiterlijk dan ben je bij NK-Webdesign op het juiste adres. NK-Webdesign zal de inhoud van jouw huidige website overzetten naar de nieuwe website. De nieuwe website neemt de plaats in van de oude website, de bezoeker van jouw website blijft gewoon naar het bestaande internetadres (www.jouwdomeinnaam.nl) gaan.